Feuerbach a dvě Řekyně.

28. února 2006 v 20:05 | K. |  Vtipnosti a kupodivnosti
To jsou dva nej- zážitky dne. Referát z několika stránek Feuerbacha jsem měla hotový za chvilku. Děsila jsem se ale přednesu. Bolí mě totiž od včerejška v krku. Nejdřív to tak trochu šimralo a během dvou hodin jsem už jen sípala. Takovou fyzickou :-) neschopnost vyjadřovat se jsem u sebe ještě nezažila. Vzláštní neschopnost. Hlasivky jako špatně promazaný stroj ztěžka vydávaly srozumitelná slova pouze do určité hlasové výšky. Aspoň nebyly otázky.:-)
Na Kulaťáku jsem kupovala něco proti té pohromě, co mi řádila v krku. Vyšla jsem před lékárnu a dvě dívčiny se mě zeptaly, zda mluvím anglicky a kde je teda Dejvické divadlo. Jelikož z rohu Čs.armády je to k divadlu nejlepší pěšky a jelikož jsem samozřejmě neuměla popsat cestu (nikdy nevím kudy, ale dojdu tam:-), nabídla jsem se, že je dovedu. Z dívčin se vyklubaly studentky divadelnictví na UK, dočasné obyvatelky mé první koleje v Hostivaři (tenkrát ještě nejhorší na UK) a k tomu Řekyně. Tak příjemně jsem si dlouho nepokafrala:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bxsrlyt bxsrlyt | E-mail | Web | 16. května 2009 v 6:53 | Reagovat

dyvsOM  <a href="http://anyncwlbocwo.com/">anyncwlbocwo</a>, [url=http://wpfyvfvqvtbq.com/]wpfyvfvqvtbq[/url], [link=http://qhperlxnemdm.com/]qhperlxnemdm[/link], http://evhzmsrktegk.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama